9636520780 - F02869 FUEL RAIL REF 0280156034 INJECTOR REF 3 INJECTORS. Replacement fuel rail for peugeot 206 hatchback (2a/c) 1.6 16v OEM IAM reference 9636520780
There are 2 people interested in this product
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | VF32ANFUF41461542 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 109CV 80KW |
| Engine code: | NFU |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 452 |
| SubSubWarehouse: | 100070072 |
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | VF32ANFUF41461542 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 109CV 80KW |
| Engine code: | NFU |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 452 |
| SubSubWarehouse: | 100070072 |