BLACK AND GREY FABRIC UPHOLSTERY, LITTLE WEAR, TRACES OF DIRT, FOLDABLE. Spare part rear left seat for suzuki sx4 rw (ey) 1.6 16v cat OEM IAM reference BLACK AND GREY FABRIC 5 DOORS
There are 1 people interested in this product
| Model: | SX4 RW (EY) |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | TSMEYB21S00359369 |
| Power: | 107CV 79KW |
| Engine code: | M16A |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | BLACK AND GREY FABRIC |
| Equivalence Ref.: | 5 DOORS |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | SX4 RW (EY) |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | TSMEYB21S00359369 |
| Power: | 107CV 79KW |
| Engine code: | M16A |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | BLACK AND GREY FABRIC |
| Equivalence Ref.: | 5 DOORS |
| Warranty: | 01-00 |