E3502201 - 4160162J10 - 41601-62J11 A YELLOW MARK ON THE SPRING. Second-hand front right shock absorber replacement part for suzuki swift saloon (mz) 1.3 16v cat OEM IAM reference 4160162J11
There are 1 people interested in this product
| Model: | SWIFT BERLINA (MZ) |
| Version: | 1.3 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | TSMMZC11S00123986 |
| Color: | GREY |
| Power: | 92HP 68KW |
| Engine code: | M13A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | SWIFT BERLINA (MZ) |
| Version: | 1.3 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | TSMMZC11S00123986 |
| Color: | GREY |
| Power: | 92HP 68KW |
| Engine code: | M13A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |