0001108074 --- 9 TEETH. Second-hand starter motor replacement for Citroën AX 1.4 Diesel (K9A) OEM IAM reference 0001108125 0001108074 BOSCH
There are 4 people interested in this product
| Model: | AX |
| Version: | 1.4 Diesel (K9A) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1989 |
| Chassis: | VS7ZAZU0020ZU3241 |
| Color: | RED |
| Power: | 52CV / 38KW |
| Engine code: | K9A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | AX |
| Version: | 1.4 Diesel (K9A) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1989 |
| Chassis: | VS7ZAZU0020ZU3241 |
| Color: | RED |
| Power: | 52CV / 38KW |
| Engine code: | K9A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |