COM 2000 3740054G5 , WITH AIRBAG RING. Second-hand light switch replacement part for Suzuki Liana RH (ER) 1.6 16V CAT OEM IAM reference 3740054G5
There are 4 people interested in this product
| Model: | LIANA RH (ER) |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | JSAERC31S00105369 |
| Power: | 103CV 76KW |
| Engine code: | M16A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | LIANA RH (ER) |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | JSAERC31S00105369 |
| Power: | 103CV 76KW |
| Engine code: | M16A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |