Second-hand left wing mirror replacement for SEAT TERRA 1.4 DIESEL (1W) OEM IAM reference
There are 4 people interested in this product
| Model: | TERRA |
| Version: | 1.4 Diesel (1W) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1994 |
| Chassis: | VSS024AZ009247311 |
| Power: | 48CV / 35KW |
| Engine code: | 1W |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | TERRA |
| Version: | 1.4 Diesel (1W) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1994 |
| Chassis: | VSS024AZ009247311 |
| Power: | 48CV / 35KW |
| Engine code: | 1W |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |