1370054G00. Replacement air filter housing for suzuki liana rh (er) 1.6 16v cat OEM IAM reference 1370054G00
There are 2 people interested in this product
| Model: | LIANA RH (ER) |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | JSAERD31S00101511 |
| Color: | GREEN |
| Power: | 103CV / 76KW |
| Engine code: | M16A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | LIANA RH (ER) |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | JSAERD31S00101511 |
| Color: | GREEN |
| Power: | 103CV / 76KW |
| Engine code: | M16A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |