4546659. Second-hand expansion tank replacement part for Chrysler Neon (PL) 2.0 16V CAT OEM IAM reference 4546659 36581A
There are 5 people interested in this product
| Model: | NEON (PL) |
| Version: | 2.0 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1996 |
| Chassis: | 1C3ESM7C1TT280848 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 133CV 98KW |
| Engine code: | 420H |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 36581A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 427 |
| SubSubWarehouse: | 100041323 |
| Model: | NEON (PL) |
| Version: | 2.0 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1996 |
| Chassis: | 1C3ESM7C1TT280848 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 133CV 98KW |
| Engine code: | 420H |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 36581A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 427 |
| SubSubWarehouse: | 100041323 |