92AB8005ED -- 91AW8K161DD -- 97AB8005AA -- 1671822 525 MM X 365 MM X 28 MM. Second-hand water radiator replacement for Ford Escort Saloon/Turnier 2.0 16V CAT OEM IAM reference 92AB8005ED
There are 3 people interested in this product
| Model: | ESCORT BERLINA/TURNIER |
| Version: | 2.0 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1991 |
| Chassis: | WF0BXXGCABMM68342 |
| Color: | RED |
| Power: | 150CV / 110KW |
| Engine code: | N7A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | ESCORT BERLINA/TURNIER |
| Version: | 2.0 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1991 |
| Chassis: | WF0BXXGCABMM68342 |
| Color: | RED |
| Power: | 150CV / 110KW |
| Engine code: | N7A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |