COM 2000 96049597ZL -- 61580003 -- 96307459ZL -- 34423001 625376. Replacement light switch for Peugeot 206 Hatchback (2A/C) 1.4 I OEM IAM reference 96049597ZL 96307459ZL
There are 3 people interested in this product
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 i |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1999 |
| Chassis: | VF32AKFXE40203660 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | KFW (TU3A),KFW (TU3JP),KFX (TU3JP) |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 96307459ZL |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 402 |
| SubSubWarehouse: | 100036145 |
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 i |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1999 |
| Chassis: | VF32AKFXE40203660 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | KFW (TU3A),KFW (TU3JP),KFX (TU3JP) |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 96307459ZL |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 402 |
| SubSubWarehouse: | 100036145 |