515759089-4 2 GREEN DOTS ON THE SPRING. Second-hand front left shock absorber replacement part for Peugeot 206 Hatchback (2A/C) 1.4 16V OEM IAM reference 515759089-4
There are 7 people interested in this product
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2004 |
| Chassis: | VF32AKFUF44057824 |
| Power: | 88HP 65KW |
| Engine code: | KFU |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 515759089-4 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 415 |
| SubSubWarehouse: | 100038557 |
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2004 |
| Chassis: | VF32AKFUF44057824 |
| Power: | 88HP 65KW |
| Engine code: | KFU |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 515759089-4 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 415 |
| SubSubWarehouse: | 100038557 |