94ZTKB -- 5 SPEEDS. Second-hand gearbox replacement for ford mondeo saloon/estate (fd) 1.8 16v cat OEM IAM reference 94ZTKB F0G6B16A
There are 3 people interested in this product
| Model: | MONDEO BERLINA/FAMILIAR (FD) |
| Version: | 1.8 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1996 |
| Chassis: | WF0FXXFBBFTG45405 |
| Power: | 115CV 85KW |
| Engine code: | RKA |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | F0G6B16A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 346 |
| SubSubWarehouse: | 100029802 |
| Model: | MONDEO BERLINA/FAMILIAR (FD) |
| Version: | 1.8 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1996 |
| Chassis: | WF0FXXFBBFTG45405 |
| Power: | 115CV 85KW |
| Engine code: | RKA |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | F0G6B16A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 346 |
| SubSubWarehouse: | 100029802 |