SEAT IBIZA (6K) 1.4 16V. seat ibiza (6k) from year 1997
There are 4 people interested in this product
| Model: | IBIZA (6K) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1997 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZVR129401 |
| Color: | RED |
| Power: | 101CV 74KW |
| Engine code: | AFT |
| Mileage: | 264.000 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Model: | IBIZA (6K) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1997 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZVR129401 |
| Color: | RED |
| Power: | 101CV 74KW |
| Engine code: | AFT |
| Mileage: | 264.000 |
| Vehicle type: | Saloon |
Piezas de este vehículo
SEAT IBIZA (6K)