IVECO DAILY IV VAN 35C13 V, 35C13 V/P, 35S13 V, 35S13 V/P. iveco daily iv van from the year 2009
There are 5 people interested in this product
| Model: | DAILY IV Van |
| Version: | 35C13 V, 35C13 V/P, 35S13 V, 35S13 V/P |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | ZCFC359300D416449 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 126CV 93KW |
| Engine code: | F1AE0481V |
| Vehicle type: | Saloon |
| Model: | DAILY IV Van |
| Version: | 35C13 V, 35C13 V/P, 35S13 V, 35S13 V/P |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | ZCFC359300D416449 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 126CV 93KW |
| Engine code: | F1AE0481V |
| Vehicle type: | Saloon |
Piezas de este vehículo
IVECO DAILY IV VAN