PEUGEOT 807 (EB_) 2.0 16V. Peugeot 807 (EB_) from the year 2006
There are 4 people interested in this product
| Model: | 807 (EB_) |
| Version: | 2.0 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | VF3EBRFJC13322389 |
| Color: | GREY |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | RFJ (EW10A) |
| Mileage: | 291.000 |
| Model: | 807 (EB_) |
| Version: | 2.0 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | VF3EBRFJC13322389 |
| Color: | GREY |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | RFJ (EW10A) |
| Mileage: | 291.000 |
Piezas de este vehículo
PEUGEOT 807 (EB_)