PEUGEOT 206 HATCHBACK (2A/C) 1.4 16V. Peugeot 206 Hatchback (2A/C) from year 2004
There are 3 people interested in this product
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2004 |
| Chassis: | VF32HKFUF44157685 |
| Color: | GREY |
| Power: | 88HP 65KW |
| Engine code: | KFU |
| Mileage: | 160.000 |
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2004 |
| Chassis: | VF32HKFUF44157685 |
| Color: | GREY |
| Power: | 88HP 65KW |
| Engine code: | KFU |
| Mileage: | 160.000 |
Piezas de este vehículo
PEUGEOT 206 HATCHBACK (2A/C)