MINI MINI (R50, R53) ONE. Mini Mini (R50, R53) from the year 2001
There are 3 people interested in this product
| Model: | R50 , R53 |
| Version: | 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | WMWRA31020TA04196 |
| Color: | GREY |
| Engine code: | W10B16A |
| Mileage: | 240.000 |
| Model: | R50 , R53 |
| Version: | 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | WMWRA31020TA04196 |
| Color: | GREY |
| Engine code: | W10B16A |
| Mileage: | 240.000 |
Piezas de este vehículo
MINI MINI (R50, R53)