20CN20 0723094 - 5 SPEEDS - 269,000 KM 2222RN - 2223HA COMPATIBLE WITH 20CP43 - 20CQ16 - 20TL04 - CNB0. Second-hand gearbox spare part for Peugeot 307 (3A/C) 1.6 16V OEM IAM reference 20CN20 2222RN 0723094
There are 3 people interested in this product
| Model: | 307 (3A/C) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VF33CNFUB82501377 |
| Color: | GREY |
| Power: | 109CV 80KW |
| Engine code: | NFU |
| Mileage: | 269.000 |
| Brand Ref.: | 2222RN |
| Equivalence Ref.: | 0723094 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 346 |
| SubSubWarehouse: | 100029962 |
| Model: | 307 (3A/C) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VF33CNFUB82501377 |
| Color: | GREY |
| Power: | 109CV 80KW |
| Engine code: | NFU |
| Mileage: | 269.000 |
| Brand Ref.: | 2222RN |
| Equivalence Ref.: | 0723094 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 346 |
| SubSubWarehouse: | 100029962 |