(WITHOUT CLUTCH KIT - WITHOUT EXHAUST MANIFOLD - BROKEN LOWER SILENT BLOCK - REPAIRED TIMING COVER. SEE PHOTOS) (SPARK PLUG CHECK HAS BEEN PERFORMED) NFU 10FX2F 1370587 - SAGEM IGNITION COIL 2526182A - BOSCH THROTTLE BODY 0280750085 - 203,000 KM 01353X - 0139LQ. Complete engine replacement part for peugeot 307 (3a/c) 1.6 16v OEM IAM reference NFU 01353X 10FX2F
There are 19 people interested in this product
| Model: | 307 (3A/C) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VF33ANFUB82320361 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 109CV 80KW |
| Engine code: | NFU |
| Mileage: | 203.000 |
| Brand Ref.: | 01353X |
| Equivalence Ref.: | 10FX2F |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 592 |
| SubSubWarehouse: | 100305210 |
| Model: | 307 (3A/C) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VF33ANFUB82320361 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 109CV 80KW |
| Engine code: | NFU |
| Mileage: | 203.000 |
| Brand Ref.: | 01353X |
| Equivalence Ref.: | 10FX2F |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 592 |
| SubSubWarehouse: | 100305210 |