B5567JD00A WITH AIRBAG RING. Second-hand light switch part for nissan qashqai (j10) 2.0 16v cat OEM IAM reference B5567JD00A B5567JD00A
There are 2 people interested in this product
| Model: | QASHQAI (J10) |
| Version: | 2.0 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | SJNFBAJ10U1441989 |
| Color: | GREY |
| Power: | 141CV 104KW |
| Engine code: | MR20 |
| Mileage: | 182.000 |
| Brand Ref.: | B5567JD00A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 402 |
| SubSubWarehouse: | 100036194 |
| Model: | QASHQAI (J10) |
| Version: | 2.0 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | SJNFBAJ10U1441989 |
| Color: | GREY |
| Power: | 141CV 104KW |
| Engine code: | MR20 |
| Mileage: | 182.000 |
| Brand Ref.: | B5567JD00A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 402 |
| SubSubWarehouse: | 100036194 |