491106619R 2 CONNECTORS 2/9 PINS. Second-hand power steering pump for dacia logan express (fs_) 1.5 dci (fs0k) OEM IAM reference 491106619R 491106619R
There are 5 people interested in this product
| Model: | LOGAN EXPRESS (FS_) |
| Version: | 1.5 dCi (FS0K) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2010 |
| Chassis: | UU1FSD1K542538346 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 68CV 50KW |
| Engine code: | K9K 792 |
| Brand Ref.: | 491106619R |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 305 |
| SubSubWarehouse: | 100042459 |
| Model: | LOGAN EXPRESS (FS_) |
| Version: | 1.5 dCi (FS0K) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2010 |
| Chassis: | UU1FSD1K542538346 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 68CV 50KW |
| Engine code: | K9K 792 |
| Brand Ref.: | 491106619R |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 305 |
| SubSubWarehouse: | 100042459 |