1J0201511A 4 PINS. Fuel level sender spare part for seat toledo (1m2) 1.6 16v OEM IAM reference 1J0201511A 1J0201511A
There are 2 people interested in this product
| Model: | TOLEDO (1M2) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VSSZZZ1MZ2R103067 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 105CV 77KW |
| Engine code: | BCB |
| Brand Ref.: | 1J0201511A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 440 |
| SubSubWarehouse: | 100043092 |
| Model: | TOLEDO (1M2) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VSSZZZ1MZ2R103067 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 105CV 77KW |
| Engine code: | BCB |
| Brand Ref.: | 1J0201511A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 440 |
| SubSubWarehouse: | 100043092 |