96223900 - 6K6945111A 6 PINS 3 DOORS * WITH SCUFFS AND SCRATCHES. Replacement rear left tail light for seat ibiza (6k) 1.0 OEM IAM reference 96223900 6K6945111A
There are 3 people interested in this product
| Model: | IBIZA (6K) |
| Version: | 1.0 |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1994 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZZR141378 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 45HP 33KW |
| Mileage: | 178.000 |
| Brand Ref.: | 6K6945111A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 383 |
| SubSubWarehouse: | 100033388 |
| Model: | IBIZA (6K) |
| Version: | 1.0 |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1994 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZZR141378 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 45HP 33KW |
| Mileage: | 178.000 |
| Brand Ref.: | 6K6945111A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 383 |
| SubSubWarehouse: | 100033388 |