4E0953503C - 4E0953513K - 4E0953541B - 4E0953541A - 8E0953549Q WITH AIRBAG RING. Replacement light switch stalk for audi a4 b7 avant (8ed) 2.0 tdi 16v OEM IAM reference 4E0953503C 4E0953513K
There are 5 people interested in this product
| Model: | A4 B7 Avant (8ED) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | WAUZZZ8E26A039626 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BLB |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 4E0953513K |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 402 |
| SubSubWarehouse: | 100036125 |
| Model: | A4 B7 Avant (8ED) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | WAUZZZ8E26A039626 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BLB |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 4E0953513K |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 402 |
| SubSubWarehouse: | 100036125 |