903577 REAR RIGHT UPPER 4 DOORS. Tailgate hinge spare part for Citroën C15 1.1 (109K) OEM IAM reference 903577 903577
There are 3 people interested in this product
| Model: | C15 |
| Version: | 1.1 (109K) |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1992 |
| Chassis: | VS7VDPZ0020PZ3448 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 48CV / 35KW |
| Engine code: | H1A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | C15 |
| Version: | 1.1 (109K) |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1992 |
| Chassis: | VS7VDPZ0020PZ3448 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 48CV / 35KW |
| Engine code: | H1A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |