GS13105610 -- GS12001880. Replacement steering wheel for Suzuki SX4 RW (EY) 1.6 16V CAT OEM IAM reference GS13105610
There are 3 people interested in this product
| Model: | SX4 RW (EY) |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | TSMEYB21S00359369 |
| Power: | 107CV / 79KW |
| Engine code: | M16A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | SX4 RW (EY) |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | TSMEYB21S00359369 |
| Power: | 107CV / 79KW |
| Engine code: | M16A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |