219138 ----- 85A. Second-hand alternator replacement for Daewoo Nubira Sedan (J100) 1.6 16V OEM IAM reference 219138 7023NI12V
Hay 3 personas interesadas en este producto
| Model: | NUBIRA Sedan (J100) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1997 |
| Chassis: | KLAJF696EWK042900 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 106CV 78KW |
| Engine code: | A16DMS |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 7023NI12V |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 366 |
| SubSubWarehouse: | 100031954 |
| Model: | NUBIRA Sedan (J100) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1997 |
| Chassis: | KLAJF696EWK042900 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 106CV 78KW |
| Engine code: | A16DMS |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 7023NI12V |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 366 |
| SubSubWarehouse: | 100031954 |