IN YARD 20CJ10 -- 5 SPEEDS. Second-hand replacement gearbox for Citroën C15 D OEM IAM reference 20CJ10 1358371A
There are 6 people interested in this product
| Model: | C15 |
| Version: | D |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1990 |
| Chassis: | VS7VDPG0054PG1627 |
| Color: | GREY |
| Power: | 60HP 44KW |
| Engine code: | 161A |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 1358371A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 346 |
| SubSubWarehouse: | 100029916 |
| Model: | C15 |
| Version: | D |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1990 |
| Chassis: | VS7VDPG0054PG1627 |
| Color: | GREY |
| Power: | 60HP 44KW |
| Engine code: | 161A |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 1358371A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 346 |
| SubSubWarehouse: | 100029916 |