Second-hand hood hinge spare part for Peugeot 206 Hatchback (2A/C) 1.6 16V OEM IAM reference
There are 3 people interested in this product
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2003 |
| Chassis: | VF32HNFUF42989781 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 109CV 80KW |
| Engine code: | NFU |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 517 |
| SubSubWarehouse: | 100085516 |
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2003 |
| Chassis: | VF32HNFUF42989781 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 109CV 80KW |
| Engine code: | NFU |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 517 |
| SubSubWarehouse: | 100085516 |