Second-hand right rear window switch replacement for suzuki liana rh (er) 1.6 16v cat OEM IAM reference
There are 6 people interested in this product
| Model: | LIANA RH (ER) |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2004 |
| Chassis: | JSAERC31S00201786 |
| Power: | 106CV / 78KW |
| Engine code: | M16A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | LIANA RH (ER) |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2004 |
| Chassis: | JSAERC31S00201786 |
| Power: | 106CV / 78KW |
| Engine code: | M16A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |