PEUGEOT 307 (S1) 2.0 16V CAT. peugeot 307 (s1) from year 2003
There are 3 people interested in this product
| Model: | 307 (3A/C) |
| Version: | 2.0 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2003 |
| Chassis: | VF33CRFNC83173581 |
| Color: | GREY |
| Power: | 136CV 100KW |
| Engine code: | RFN (EW10J4) |
| Mileage: | 285.000 |
| Model: | 307 (3A/C) |
| Version: | 2.0 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2003 |
| Chassis: | VF33CRFNC83173581 |
| Color: | GREY |
| Power: | 136CV 100KW |
| Engine code: | RFN (EW10J4) |
| Mileage: | 285.000 |
Piezas de este vehículo
PEUGEOT 307 (S1)