SUZUKI SWIFT BERLINA (MZ) 1.3 16V CAT. suzuki swift berlina (mz) from the year 2009
There are 3 people interested in this product
| Model: | SWIFT BERLINA (MZ) |
| Version: | 1.3 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | TSMMZC11S00751069 |
| Color: | GREY |
| Engine code: | M13A |
| Mileage: | 150.000 |
| Model: | SWIFT BERLINA (MZ) |
| Version: | 1.3 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | TSMMZC11S00751069 |
| Color: | GREY |
| Engine code: | M13A |
| Mileage: | 150.000 |
Piezas de este vehículo
SUZUKI SWIFT BERLINA (MZ)