SUZUKI SWIFT SALOON (MZ) 1.3 16V CAT. suzuki swift saloon (mz) from the year 2009
There are 4 people interested in this product
| Model: | SWIFT BERLINA (MZ) |
| Version: | 1.3 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | TSMMZC11S00581919 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 92HP 68KW |
| Engine code: | M13A |
| Mileage: | 1 |
| Model: | SWIFT BERLINA (MZ) |
| Version: | 1.3 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | TSMMZC11S00581919 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 92HP 68KW |
| Engine code: | M13A |
| Mileage: | 1 |
Piezas de este vehículo
SUZUKI SWIFT SALOON (MZ)